Цели воспитательной работы школы »
«№82 жалпы білім беретін мектеп»
Қабылдау бөлімі:
+7(727) 247 43 50
Есепші бөлімі:
+7(727) 247 41 93
» » » Цели воспитательной работы школы
қараша

Цели воспитательной работы школы

Тәрбие жұмысының мақсаты:
Тәрбиенің негізгі мақсаты - дені сау, ұлттық сана-сезімі оянған, рухани ойлау дәрежесі биік мәдениетті, парасатты, ар-ожданы мол, еңбекқор, іскер, бойында басқа да қасиеттер қалыптасқан тұлға тәрбиелеу.

Тәрбиенің міндеттері:
Озық педагогикалық-психологиялық ойларды, ұтымды әдіс-тәсілдерді қолдана отырып, қазақ ұлтының, төл мәдениеті, салт-дәстүрлері, әдет-ғұрпы арқылы жас жеткіншектің ұлттық сана сезімін, имандылық қадір қасиетін қалыптастыру.
Мемлекеттік заңдарды білу, оған сый -құрметпен қарау, қоғамдық заң ережелерін бұзушылыққа төзбестік білдіру, жауапкершілікке үйрету.
Жас ұрпаққа имандылық - эстетикалық тәрбие беруді жаңа сапалық деңгейге көтеру арқылы оларға әсемдік талғамның, адамгершілік қасиетін қалыптастыру.
Отбасы және мектепке дейінгі тәлім тәрбиені сабақтастыра отырып тәрбиелеу.